ElftalKlasse
AZC 1 2e klasse I
AZC 1 zaal 1e klasse 2
AZC 2 1e klasse A
AZC 2 Zaterdag 5e klasse 24
AZC 2 zaal 2e klasse 4
AZC 3 2e klasse C
AZC 4 4e klasse 10
AZC 5 6e klasse 19
AZC 35+1 Vrijdag 1e klasse 47
AZC 35+2 Vrijdag 1e klasse 50
AZC 35+3 Vrijdag 1e klasse 52
AZC G1 Zaterdag 2e klasse 02
AZC G2 Zaterdag 2e klasse 03
AZC G3 Zaterdag 3e klasse 02
AZC JO19-1 2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 03
AZC JO19-1 2e klasse (2e fase) 09
AZC JO19-2 4e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 15
AZC JO19-2 4e klasse (2e fase) 09
AZC JO19-3 4e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 04
AZC JO19-3 4e klasse (2e fase) 17
AZC JG1JM 1e klasse 01
AZC JG2JM 1e klasse 02
AZC JO17-1 1e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 03
AZC JO17-1 1e klasse (2e fase) 6
AZC JO17-2JM 4e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 27
AZC JO17-2JM 5e klasse (2e fase) 06
AZC JO15-1 5e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 04
AZC JO15-1 4e klasse (2e fase) 01
AZC JO15-2JM 4e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 22
AZC JO15-2JM 5e klasse (2e fase) 17
AZC JO13-1JM 1e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 04
AZC JO13-1JM 1e klasse (2e fase) 10
AZC JO13-2 4e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 16
AZC JO13-2 4e klasse (2e fase) 05
AZC JO12-1 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 02
AZC JO12-1 Hoofdklasse (2e fase) 3
AZC JO12-2 3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 11
AZC JO12-2 3e klasse (2e fase) 06
AZC JO12-3 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 14
AZC JO12-3 5e klasse (2e fase) 08
AZC JO11-1 3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 06
AZC JO11-1 3e klasse (2e fase) 17
AZC JO10-1 3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 05
AZC JO10-1 3e klasse (2e fase) 07
AZC JO10-2 3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 07
AZC JO10-2 3e klasse (2e fase) 21
AZC JO10-3 3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 24
AZC JO10-3 2e klasse (2e fase) 07
AZC JO9-1 2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 12
AZC JO9-1 3e klasse (2e fase) 20
AZC JO8-1 2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 07
AZC JO8-1 2e klasse (2e fase) 07
AZC JO8-2G 3e klasse (2e fase) 21
AZC VR1 4e klasse 2