Na een zeer succesvolle 1e editie gaat vrijdag 19 september gaat de AZC Football Academy weer van start. Deze voetbalschool is open voor alle kinderen tot en met 13 jaar, dus ook als je geen lid van AZC bent ben je van harte welkom. Onder de deskundige leiding van Han Piels (oud-speler Go Ahead Eagles) krijg je in 20 trainingen de gelegenheid om je voetbalkwaliteiten verder te ontwikkelen.
Wanneer jij je aanmeldt krijg je 10 trainingen in het najaar van 2025 en 10 in het voorjaar van 2026. Deze trainingen richten zich met name op het verbeteren van de voetbaltechniek en zijn een ideale aanvulling op de reguliere trainingen. De trainingen vinden plaats op de vrijdag tussen 16:00 uur en 18:15 uur in 2 groepen :
- Groep 1 van 16:00 tot 17:00 uur
- Groep 2 van 17:15 tot 18:15 uur
De eerste trainingsdag is vrijdag 19 september 2025 en de andere data volgen later.
SCHRIJF JE IN!
De kosten bedragen 6,25 euro per training (125 euro in totaal). Daarvoor krijg je ook het nieuwe het AZC Football Academy-tenue bestaande uit een shirt en broek. De AZC Football Academy heeft plaats voor maximaal 48 kinderen. Veel kinderen hebben zich al weer aangemeld dus schrijf je snel in.
Inschrijvingen worden behandeld op volgorde van binnenkomst.
Schrijf je nu in door een mailtje te sturen aan afa@azczutphen.nl
Geef in de mail de volgende informatie door :
- Naam
- Leeftijd
- Kledingmaat
Na opgave ontvang je een bevestiging met betaalinformatie.
MEER INFORMATIE
Heb je nog vragen of opmerkingen na het lezen van dit bericht? Neem dan contact op met Dolf ter Horst op 06-49318399 of schrijf een mailtje aan afa@azczutphen.nl
Ga terug naar overzicht
