A
Z
C

Corona-maatregelen tot 4 december

Beste AZC-ers,

Als gevolg van het  snel toenemend aantal besmettingen besloot het kabinet afgelopen vrijdag om sportverenigingen nieuwe maatregelen op te leggen. Dit heeft ook voor onze club de nodige gevolgen.

Over deze maatregelen kunnen we eindeloos discussiëren. Feit is dat AZC hiermee voor een voldongen feit is gesteld. We kunnen niets anders doen dan deze maatregelen respecteren en uitvoeren. Dat zullen we dan ook zo goed mogelijk proberen te doen.

De onderstaande maatregelen blijven tot zaterdag 4 december 2021 van kracht, maar we moeten er ernstig rekening mee houden dat het langer gaat duren.

 • Publiek is helaas niet meer welkom op onze accommodatie. Dit betekent dat ouders of verzorgers van onze jeugdleden hun zoon en/of dochter bij de hoofdingang moeten afzetten.
 • Het is in het weekend echter wel toegestaan voor ouders of verzorgers om, alleen als dat nodig is, hun zoon of dochter te helpen met omkleden. In de kleedkamer moet de ouder of verzorger wel in het bezit zijn van het Corona Toegangsbewijs (CTB) We verzoeken deze ouders of verzorgers om terughoudend te zijn met het gelijktijdig betreden van de kleedkamers. Misschien is het beter voor ieders veiligheid en gezondheid beter om thuis te douchen, neem dit in overweging.
 • De kantine blijft in ieder geval tot en met zaterdag 4 december gesloten. Technische staf en begeleidende ouders ( de chauffeurs) van bezoekende teams kunnen gratis koffie afhalen in het jeugdhonk. Ook hier vragen we om enige terughoudendheid bij het betreden van het jeugdhonk.
 • Kleedkamers, toiletten en jeugdhonk zijn voor sporters vanaf 18 jaar alleen toegankelijk wanneer men een CTB kan overleggen.
 • Verder doen wij een beroep op je eigen verantwoordelijkheidsgevoel. Pas goed op elkaar!

Naast deze nieuwe maatregelen blijven natuurlijk de basisregels van kracht:

 • Laat je testen bij klachten: blijf thuis en laat je testen bij de GGD. Ook als je al gevaccineerd bent.
 • Bij een positieve test: blijf thuis en vermijd contact met anderen, ook als zij gevaccineerd zijn.
 • Houd 1,5 meter afstand
 • Geen handen schudden.
 • Was je handen regelmatig
 • Hoesten en niezen in je elleboog
 • Zorg voor goede ventilatie

Heb je vragen, opmerkingen of andere punten na het lezen van dit bericht? Neem dan contact op met het Coronateam op 06-23895682.

Coronateam en bestuur z.v.v. AZC

Ga terug naar overzicht