A
Z
C

Help AZC aan leuk zakcentje door aanmelden voor glasvezel

Je buren, familie of vrienden aan supersnel internet helpen en tegelijkertijd onze clubkas spekken. AZC doet mee aan de clubactie van DELTA, een bedrijf dat zich richt op de aanleg van glasvezelnetwerken. Doe jij ook mee?

DELTA onderzoekt momenteel naar de mogelijkheden voor glasvezel in een aantal wijken in Zutphen. Hiervoor hebben zij afspraken gemaakt met de gemeente Zutphen. Om werkelijk over te gaan tot de aanleg van glasvezel moet 20 procent van de inwoners vóór 6 juli 2022 ‘ja’ zeggen tegen de aanleg van een glasvezelnetwerk. Dan zijn Noordveen, Centrum, Waterkwartier en Zuidwijken straks  klaar voor de toekomst

Voordelen van glasvezel

  • De glasvezelaansluiting is helemaal gratis
  • Meer internetsnelheid voor hetzelfde geld
  • Meerwaarde van je woning
  • Even snel up- als downloaden
  • Met zijn allen tegelijk online
  • Haarscherpe en niet haperende tv-verbinding

Een slimme keuze dus!

Hoe werkt het?

Met de clubactie van DELTA en Caiway kun je 50 euro voor onze vereniging en 25 euro voor jezelf verdienen. Hoe werkt het?  Heel simpel! Schrijf je in voor een glasvezelabonnement van Caiway via deze link of DELTA via deze linkDoen!

Meer informatie

Op deze pagina vind je onder andere data voor informatieavonden en het adres van het Glasvezel Informatiepunt in Zutphen.

Ga terug naar overzicht