A
Z
C

Paaseieren te koop!

PAASEIEREN VERKOOP 2019

AZC verkoopt ook dit jaar Paaseieren t.b.v. Jeugdafdeling

Evenals vorig jaar gaan onze junioren, onder 14-1 tot en met onder 17-3 samen met de beide meiden elftallen paaseieren verkopen.
In ieder geval op woensdag 3 en donderdag 4 april 2019 van 18.30 uur tot 20.00 uur worden de paaseieren door onze Jeugd in een deel van Zutphen huis aan huis verkocht. Voor deze verkoop in de wijken hebben wij geen vergunning nodig. Dit is gecheckt bij de Gemeente Zutphen.De eerste groep verkopers is gestart met de verkoop

De opbrengst van de verkoop van de paaseieren gaat direct naar onze Jeugd om daarvan activiteiten te kunnen organiseren, zoals het Juniorenkamp in het weekend van 5 tot en met 7 juli 2019.

De zakjes paaseieren zijn door een groep vrijwilligers ingepakt. De verpakking is voorzien van het AZC logo. Voor een zakje van 200 gram paaseieren (melk, puur en wit) is de prijs EUR 3,00. Voor 2 zakjes is de prijs EUR 5,00.

Het kan gebeuren dat in uw wijk geen paaseieren worden verkocht, terwijl u wel graag zou willen kopen. Laat u mij dat dan weten. Dan kunnen eieren gereserveerd worden en spreken wij af wanneer de eieren geleverd worden (vooral voor oudere leden die wat minder mobiel zijn en niet veel op het voetbalveld komen).

Steun onze jeugd en koop paaseieren.

Groet,

Michiel Wissink (06) 44 27 07 49

Christiaan Hassink (06) 14 10 75 89

 

Ga terug naar overzicht