A
Z
C

Samen voor je club actie van de Vriendenloterij

Beste clubleden,

AZC heeft al heel lang de wens om de jeugdopleiding te verbeteren. We willen graag meer gediplomeerde trainers en uitbreiding van de trainingsmaterialen. Daar is geld voor nodig. Om geld in te zamelen doen wij mee aan de Samen voor je Club actie van de VriendenLoterij!

Op 26-11-2019  tussen 18.30 en 21.30 uur kunnen AZC leden en ouders van AZC jeugdleden een telefoontje van een van onze leden verwachten met de vraag om mee spelen met de VriendenLoterij voor Zvv AZC.

Als je meespeelt:

  • De helft van jouw lotprijs gaat direct naar onze club;
  • Als deelnemer van de VriendenLoterij maak je maandelijks kans op mooie prijzen.

Tijdens de belactie keert de VriendenLoterij ook nog eens extra geldbedragen uit aan de vijf clubs die de meeste loten hebben verkocht. Hoe meer loten we verkopen, hoe sneller we onze jeugdopleiding kunnen verbeteren. Help jij ons mee?

 
Met vriendelijke groet,
Bestuur AZC

 

Ga terug naar overzicht